renowacja pokryć dachowych

Kuzyn załatwił mi pracę przy renowacji pokryć dachowych

Mój kuzyn pracuje za granicą. Dzisiaj do nas przyjechał w odwiedziny. Od około tygodnia jest w domu. Raz na trzy miesiące przyjeżdża o Krakowa żeby odwiedzać swoją rodzinę. Kraków to spora miejscowość. Można znaleźć pracę w każdym zawodzie o ile się chce i ma motywację.

Będę pracować przy renowacji dachów

renowacja pokryć dachowychWiadomo, że zarobki nie są takie same jak za granicą ale zawsze są plusy i minusy. Jego żona na razie nie przeprowadziła się za granicę bo dzieci muszą skończyć rok szkolny. Jeżeli firma nadal będzie zapewniała pracę kuzynowi to ona się do niego przeprowadzi. Kuzyn zajmuje się malowaniem dachów. Malowanie dachów to jego ulubione zajęcie jak do tej pory. Kiedy jechał za granicę nie miał żadnej propozycji pracy. Udało mu się jednak załapać w dobrej firmie, która zapewniła mu na początku szkolenie. Solidnie wykonywana renowacja pokryć dachowych jest łatwa w wykonywaniu. Kuzyn zna się już na tym bo pracuje w firmie przez pół roku. Malowanie dachówki także nie jest trudne jakby się mogło wydawać. Kiedy kuzyn mi o tym opowiada to wydaje mi się to całkiem proste. Farba do malowania dachu, która jest używana w firmie, w której kuzyn pracuje jest najwyższej jakości. Firma inwestuje w dobrą farbę, która jest wytrzymała i łatwa w użyciu. Farba do malowania dachu jest także wydajna i odporna na mrozy. Kuzyn namawia mnie do wyjazdu za granice. Nam ostatnio urodziły się bliźniaki i niestety dodatkowy zastrzyk gotówki bardzo by nam się przydał. Moja żona trochę boi się zostać sama jednak moja mama zaproponowała pomoc.

Nie znam się na malowaniu dachów, ale kuzyn mój o dobrym szkoleniu, które miał na początku i na pewno uda mi się szybko zrozumieć jak powinno się wykonywać daną czynność. Okazało się, że firma poszukuje dwóch pracowników i kuzyn nawet już o mnie rozmawiał ze swoim szefem. Postanowiłam spróbować i jadę do pracy z kuzynem.