usługi księgowe

Po studiach zamierzam świadczyć usługi księgowe

Studia, które wybrałem nie są ani łatwe, ani przyjemne. Mam również świadomość, że moja przyszła praca też nie będzie łatwa, ani tym bardziej nudna. Mimo tego każdego dnia znajduję motywację, by uczyć się na kolejne egzaminy, by na koniec otrzymać tytuł dyplomowanego księgowego.

Usługi księgowe to moja pierwsza praca

usługi księgoweWiem, że jest to kierunek trudny, ale na pewno przyniesie dobre efekty. W końcu dzięki temu, że teraz studiuję będę mógł w niedalekiej przyszłości zająć się tym, czym chcę się zajmować, i na co jest popyt – zakładanie spółek. Wystarczy spojrzeć jak niewiele firm we Wrocławiu zajmuje się czymś takim, a jak ogromny jest popyt. Kiedyś z ciekawości obdzwoniłem wszystkie te firmy i pytałem ile kosztuje i ile czasu zajmuje rejestracja spółek. Okazało się, że nie tylko nie mają terminów na najbliższy czas, ale do tego życzą sobie za to znacznie więcej, niż można by się było spodziewać. Wiedziałem, że jak tylko opanuję tajniki księgowości, i nauczę się jak wygląda zakładanie spółek w praktyce, będę mógł bez obaw wystartować na rynek z własnym biznesem. Rodzice są bardzo zadowoleni z tego, że wiem co chcę w życiu robić i znalazłem swoją niszę. Oczywiście wiem, że prędzej czy później ceny tych usług spadną, i znacznie więcej osób tak jak ja zechce rejestrować spółki za pieniądze wiedząc jak bardzo jest to dochodowe, ale póki co mogłem się nieźle na tym dorobić. Jeśli rejestracja spółek stanie się przeżytkiem, zaoszczędzone pieniądze zainwestuję w coś innego. W końcu nie musiałem przez całe życie być księgowym – było całe mnóstwo zawodów które mogłem wykonywać, być szczęśliwym i dobrze zarabiać. Sprawdzone usługi księgowe we Wrocławiu oczywiście na zawsze pozostaną w mojej pamięci jako moja pierwsza poważna.

Udana praca, ale nie będę mieć żadnych sentymentów, jeśli mój biznes przestanie się opłacać a na horyzoncie pojawi się coś lepszego.