puzzle trefl

Moja nowa firma i puzzle trefl

W tym roku ukończyłam studia wyższe magisterskie na kierunku zarządzanie. Zastanawiałam się, co teraz zrobić ze swoim życiem. Czy szukać pracy w Polsce? Czy poza jej granicami? W jakiej firmie najlepiej się zatrudnić?

Puzzle trefl to dla mnie rozrywka

puzzle treflCzy może lepiej jest założyć coś własnego? Chciałabym robić to, co lubię najbardziej. Prawda jest taka, że najbardziej lubię układać puzzle trefl. Kupuję je na masową skalę. Wolę takiego typu zajęcie, niż na przykład chodzić na dyskoteki, czy na piwo do baru. Pomyślałam, że może warto zainwestować w internetowy sklep z zabawkami? Ta myśl była przy mnie do końca dnia. Postanowiłam napisać biznes plan i dokładnie określić cele mojej firmy. Najważniejsze były fundusze. Na moim koncie widniało kilka zer, więc nie było problemu. Gdybym miała się zastanowić, to jak bym nazwała swoją firmę? Może nazwę własnym imieniem i nazwiskiem? A może lepiej będzie brzmiało „zabawki edukacyjne sklep”?. Myślę, że o tym pomyślę na końcu, ponieważ teraz jest ważne ustalenie produktów, jakie mają być przeze mnie sprzedawane. Oprócz puzzli trefl, chciałam, aby w zasobach sklepu znalazły się lalki, gry karciane, samochody zdalnie sterowane, klocki lego. I właśnie w tym momencie wpadł mi do głowy pewien pomysł. Najbardziej popularnymi zabawkami na świecie są przecież klocki lego, dlatego moją firmę nazwę „klocki lego sklep”!

I to właśnie był strzał w dziesiątkę. Nie spodziewałam się, że na samym początku istnienia mojej firmy będę już miała tak dużą liczbę klientów. Moja firma świetnie prosperuje do dnia dzisiejszego.