hurtownia tkanin

Moja teściowa jest krawcową i odwiedza hurtownię tkanin

Moja teściowa z zawodu jest krawcową. Szyje naprawdę dobrze. Tak na dobrą sprawę to jest w tym tak dobra, że potrafi uszyć naprawdę to co się tylko wymarzy. Pewnie dlatego też teściowa ma cały czas bardzo dużo zamówień na różnego rodzaju kreacje.

Dobrze zaopatrzona hurtownia tkanin

hurtownia tkaninDla mnie zresztą także kilka razy już coś uszyła. Muszę tylko najpierw kupić odpowiednią ilość materiału jaki mi się podoba i wtedy teściowa szyję to co chcę. Cieszę się z tego bardo bo w taki właśnie sposób teściowa uszyła specjalnie dla mnie kilka naprawdę eleganckich kompletów do pracy. W sklepie zapłaciłabym za nie majątek. A tak zapłaciłam tylko za materiał zużyty do uszycia tych rzeczy. Gdy już wymyślę sobie coś co chcę muszę kupić materiał. U nas w mieście jest dobrze zaopatrzona rekomendowana hurtownia tkanin, w której bardzo chętnie robię zakupy. Oprócz najbardziej popularnych tkanin są też takie bardziej specjalistyczne. Są tu na przykład tkaniny nylonowe, które są bardzo wytrzymałym materiałem. Znajdują się również tkaniny poliestrowe, które są nieprzemakalne. W hurtowni są też tkaniny pcv, które są naprawdę bardzo ładne. Te tkaniny znajduję się chyba w każdym kolorze i wzorze. Jest tego naprawdę dużo. Gdy kupuje materiał kupuję także taśmy suwakowe, które przydają się podczas szycia a można wręcz powiedzieć, że są niezbędne. Koleżanki z pracy zazdroszczą mi tego, że mam teściową, która tak wspaniale potrafi szyć. Te rzeczy, które noszę na sobie są zawsze idealnie skrojone i po prostu dobrze wyglądają. W żadnym sklepowym ubraniu nie wyglądam na pewno tak dobrze jak w tych ubraniach uszytych przez teściową.

Jestem także reklamą teściowej. Dzięki mnie ma naprawdę coraz więcej klientek. Moje koleżanki z pracy także zamawiają sobie właśnie u niej ubrania do pracy i są to ich najlepsze ubrania.