Najnowocześniejszy elektroniczny pomiar czasu dla mojej córki

Moja córka odnosi sukcesy sportowe, co czyni mnie dumnym tatą. Co rusz wraca z medalami, pucharami, czy proporczykami. Widać, że jest szczęśliwa i postanowiłem sprawić jej mały prezent. Zamówiłem jej stoper.

Wysokiej klasy zegarek który ma elektroniczny pomiar czasu

elektroniczny pomiar czasuBardzo się ucieszyła gdy znalazła na biurku w pokoju mały pakunek. Zbiegła szybko po schodach do mojego gabinetu i zapytała, jakby nie wiedziała, co to jest. Odpowiedziałem, że dowie się jak rozpakuje prezent. Tak też szybko uczyniła i aż podskoczyła radośnie. Właśnie taki elektroniczny pomiar czasu ją satysfakcjonował. Właśnie to było to czego szukała podczas treningów. Stwierdziła, że marka jaką dla niej wybrałem w stu procentach oddaje to co ceni najbardziej w tego typu urządzeniach. Zaskoczyłem się jej znajomością w tej materii, wyjaśniła mi, że elektroniczny pomiar czasu marzył jej się już dużo wcześniej. Wieczorami od miesiąca przeszukiwała strony internetowe w odnalezieniu tego właściwego urządzenia. Przeczesywała fora internetowe, sklepy dla profesjonalnych biegaczy, strony uczelniane z wydziałów wychowania fizycznego i tym podobne. Czułem, że rośnie mi prawdziwa profesjonalistka. Sama stwierdziła, że marzy jej się nie tyle kariera sportowa, co właśnie trenerska. Jednak chciałaby w przyszłości, o ile to będzie jej dane, pójść na politechnikę i opracować elektroniczny pomiar czasu, który byłby jeszcze lepszy od tego, który jest na zawodach. Miała jakieś koncepcje z wiązką laserową, czy ruchami powietrza, sam już dobrze nie pamiętam o co jej chodziło.

Wiecie jak jest z tą młodzieżą dzisiaj. Przez cały dzień na treningach a wieczorami z głową w elektronice. Chociaż tę drugą dziedzinę odziedziczyła po mamusi, która to wykłada budowę maszyn hydraulicznych.