sklep z pościelą wełnianą

Oglądając produkty czyli solidny sklep z pościelą wełnianą

Raz w miesiącu, zaraz po wypłacie, idę do centrum handlowego na duże zakupy. Nie idę tam po ubrania, ani po kosmetyki. Idę po akcesoria do domów. Mam bzika na punkcie wyposażenia wnętrz.

Ostatnio odwiedziłam solidny sklep z pościelą wełnianą w Krakowie

sklep z pościelą wełnianąOstatnio odwiedziłam solidny sklep z pościelą wełnianą-kraków. Było tam wiele produktów, które mi się bardzo podobały. Znalazła się tam nawet pościel elektrycznie podgrzewana. Niestety była jak dla mnie zbyt droga, więc nie zdecydowałam się na nią. Kupiłam pościel satynową. Pościel z satyny bawełnianej sklep oferował wiele wzorów w różnych kolorach. Moja sypialnia jest koloru granatowego. Wybrałam pościel w kolorze błękitnym z białymi kropkami. Będzie się doskonale komponowała z wystrojem mojej sypialni. Pościel satynowa sklep był bardzo tani, więc postanowiłam kupić jeden komplet dla mojej mamy. Mama uwielbia kolor pomarańczowy, więc kupiłam jej pościel w takim kolorze z paseczkami w kolorze brzoskwiniowym. Mam nadzieję, że mamie pościel satynowa będzie się bardzo podobała. Oglądając produkty między półkami dostrzegłam ręczniki. Sklep z ręcznikami greno oferował ręczniczki, do różnego zastosowania. Były to ręczniki kąpielowe, plażowe oraz kuchenne. Były także małe szmateczki do mycia powierzchni kuchennych. Bez zastanowienia wzięłam do koszyczka kilka sztuk. Sklep z bawełnianymi ręcznikami bardzo mi się podobał. Wszystkie produkty były na półeczkach równiutko poukładane. Każda półka odznaczała się różnym kolorem, więc mogłam bez problemu odnaleźć niebieskie ręczniki, które będą pasowały do mojej łazienki. Lubię spędzać czas w sklepie po mojej wypłacie.

Cieszę się, jak coś kupię przydatnego dla domu. Następnym razem wybiorę się do sklepu z obrusami. Ostatnio kupiłam sobie nowy stów. Liczę, że zakupy będą tak samo udane, jak te, na których kupiłam pościel i ręczniki.