pałace na sprzedaż

Pałace na sprzedaż i inwestycja miasta

Nowy prezydent mojego miasta stara się zmienić wiele rzeczy. Poprzedni robił raczej niewiele. Odnowił kilak chodników, postawił jakiś pomnik, ale zasadniczo wielkich zmian nie widać.

Pałace na sprzedaż to dobra inwestycja

pałace na sprzedażNowa władza bardziej słucha mieszkańców i już zdążyła poczynić spore postępy. Teraz trwa jednej z głównych ulic, planowana jest seria koncertów na okres letni. Ostatnio też władze zainteresowały się zabytkami. Dookoła nas stoją liczne pałace na sprzedaż, jednak nikt się nimi nie zajmuje. Władze nie bardzo się tym interesowały, bo to duże koszty, które się nie zwrócą, a też nie było chętnych żeby je odkupić od miasta. Jednak i tutaj wiele zaczęło się zmieniać. Gdybyśmy mieli jeden zamek na sprzedaż to byłoby łatwiej, a tak trzeba było wybierać. Ostatecznie jednak dwa pałace miały zostać odremontowane. Były to w zasadzie pałace leżące na tej samej działce, więc to się liczyło jako jedna inwestycja. Takie dworki na sprzedaż dawniej były popularne. To chcieli wykorzystać włodarze miasta. Po odremontowaniu budynek ma zostać oddany do zwiedzania dla turystów. Trzeba wszystko odnowić, również jeśli chodzi o meble. Wtedy będzie to wyglądało tak jak powinno. Myślę, że to jest bardzo dobre rozwiązanie. Na pewno będzie to kosztowne, ale ponoć dostaliśmy dofinansowanie na odnawianie zabytków.

Całkowity koszt będzie więc mniejszy. A na pewno tym sposobem koszty się zwrócą, ponieważ za zwiedzanie będą pobierane opłaty. Od razu inwestycja nie będzie zyskowna, ale warto poczekać na dalszy rozwój wypadków.