buty motocyklowe

Pasja do motocykli i buty motocyklowe

Od dziecka interesowałam się motoryzacją. Wiem, że jak na dziewczynkę czy kobietę jest to bardzo rzadko spotykana pasja, ale zaraził mnie tym mój tato. Miał on swój warsztat samochodowy.

Buty motocyklowe do kompletu

buty motocykloweNaprawiał w nim nie tylko pojazdy na czterech kółkach, ale również motocykle. I to właśnie w nich się tak bardzo zakochałam. Każdą wolną chwilę po szkole spędzałam w warsztacie i uczestniczyłam przy naprawach. Ale jak już wspomniałam wcześniej zakochałam się w motorach i to tylko je chciałam naprawiać. Moi rodzice widzieli, że jestem tym zafascynowana i nie przeszkadzali mi w tym abym rozwijała swoje pasje. Jako szkołę średnią wybrałam oczywiście technikum mechaniczne. Byłam jedną z sześciu dziewczyn w tej szkole i nie ukrywam, że dzięki temu miałyśmy duże fory u nauczycieli. Na osiemnaste urodziny dostałam od rodziców w prezencie kurs na prawo jazdy na motocykle. Zdałam za pierwszym razem i za swoje zaoszczędzone pieniądze kupiłam swój pierwszy motocykl. Do tego oczywiście musiałam zaopatrzyć się w kask motocyklowy nolan. Był to wtedy najlepsze kask jaki był wyprodukowany. Mój kask na motor nolan był w kolorze czarnych z błękitnymi wstawkami. Naprawdę był piękny. Żeby mieć komplet rodzice dołożyli mi pieniądze abym mogła kupić buty motocyklowe alpinestars. Oczywiście też musiały być czarne z błękitnymi wstawkami. Do dzisiaj pamiętam pierwszą przejażdżkę na moim motocyklu. Teraz kiedy mam już więcej lat swoją pasją dzielę się ze swoim mężem. Oboje kochamy motory i pewnie nasz syn też się zarazi naszym hobby. A co do mojego wykształcenia – prowadzę duży warsztat, w którym naprawiamy motocykle.

Mam naprawdę bardzo wielu klientów, bo przyjeżdżają ci, którzy nie mogą uwierzyć, że kobieta może naprawiać ich ukochane maszyny. Ale po pierwszym serwisie zawsze wracają.

Na temat motoryzacji poczytasz na stronie http://www.msmoto.pl