Pokój z widokiem na morze

Ile razy mieliśmy jakieś wakacyjne marzenia, których nie udało się zrealizować? Zawsze mówimy 'w tym roku już na pewno pojadę w to i to miejsce, zrobię to i to no i wynajmę nocleg tu i tu’ a ostatecznie okazuje się, że nasze zapewnienia nie miały żadnego pokrycia w rzeczywistości. Czy warto jest jednak odkładać wakacje naszego życia w nieskończoność?

Idealny nocleg we Władysławowie

noclegi władysławowo z widokiem na morzeJestem z tych osób które mają bardzo słomiany zapał – zawsze mam tysiące wakacyjnych planów, a kończę siedząc w swoim rodzinnym mieście i robiąc to co zwykle. Już od kilku lat planuję z przyjaciółką wspólny wyjazd nad morze i nie wyszło. Uznałam jednak, że muszę w końcu spiąć się i to zorganizować, bo inaczej nie pojedziemy nawet jak będziemy miały po osiemdziesiąt lat! Napisałam więc do przyjaciółki i zdecydowałyśmy się na Władysławowo. Moim dodatkowym marzeniem było spanie w miejscu, skąd będę mogła zobaczyć morze. Zawsze chciałam to zrobić – móc wstać rano i spojrzeć na spienione fale. Wyszukałyśmy więc w internecie noclegi Władysławowo z widokiem na morze i udało się nam znaleźć idealną ofertę – niewielki domek idealny dla dwóch osób gdzie okno sypialni ukazywało piękne morze, a jeśli wstałoby się wystarczająco wcześnie, to można byłoby też zobaczyć wschód słońca. Oczywiście zdecydowałyśmy się na ten nocleg i muszę przyznać, że na żywo wyglądało to jeszcze bardziej idealnie – zupełnie jak z bajki.

Dobrze jest wziąć się w garść i spełnić swoe wakacyjne pragnienie, nieważne jak niedorzeczne czy nierealne sie ono wydaje – lato i wakacje to właśnie moment na spełnianie takich pragnień i nie warto odkładać naszych planów na przyszły rok bo wtedy być może nigdy ich nie zrealizujemy. Najlepiej jest żyć tu i teraz, jakby jutra miało wcale nie być.