Praca w drogerii

 

Moja mama zaczęła zajmować się sprzedażą kosmetyków. jest przedstawicielem handlowym. Mama wróciła na rynek pracy po przerwie trzyletniej. Trzy lata temu urodziła mojego młodszego braciszka. Nie chciała Kacperka dawać do żłobka. Podjęła taką decyzje z tatą. Jak tylko Kacper zaaklimatyzował się w przedszkolu mama wróciła na rynek pracy.

Mama sprzedaje palety do makijażu

palety do makijażuMama znalazła pracę bardzo szybko. Zdecydowała się na bycie przedstawicielem handlowym bo firma gwarantowała szkolenia produktowe. Mama jako kobieta zna się i korzysta z kosmetyków więc wiedziała, że będzie jej łatwiej się wszystkiego nauczyć. Mama miała także dostać samochód służbowy. Pani kadrowa powiedziała, że jako przedstawicielka handlowa będzie miała nasze województwo do obsługi i będzie musiała w trakcie miesiąca osiągać wyznaczone cele. Palety do makijażu które będzie sprzedawać są w rożnych wielkościach. Mama będzie sprzedawać palety do makijażu mniejsze i większe. Wszystkie są bardzo estetycznie opakowane. na pewno kobietom będą się podobać. mama wiele się o nich dowiedziała. Miała już nawet pomysł na ich reklamę, żeby zachęcić poszczególne sklepy do ich zakupu. Mama poza samochodem dostała także służbowy telefon i laptop. Jej godziny były elastyczne. Mogła pracować zdalnie z domu a jeździć do klientów tylko w określonych godzinach lub daniach. bardzo jej się spodobała ta opcja. Palety do makijażu dobrze sprzedawała. Właścicielka firmy, była zadowolona z jej efektów. Nie mogła uwierzyć, ze mama nigdy nie pracowała w branży.

Jestem dumna z mamy, że tak dobrze sobie radzi. Mama jest zmotywowana do działania. Mówiła, że nas kocha ale cieszy się że może pracować. Lubi swoją pracę i uważa, że każdy powinien robić to co sprawia przyjemność. Nie można się do niczego zmuszać.