Profesjonalna fotobudka

Gdy organizowałam swoje wesele, chciałam czegoś niestandardowego. Czegoś, co pozwoli moim gościom bawić się jeszcze lepiej i co zapadnie w ich pamięć. Zastanawiałam się nad wieloma rozwiązaniami, jednak żadne nie wydawało mi się odpowiednie. Wtedy koleżanka doradziła mi, abym zainteresowała się usługą, jaką jest wynajem fotobudek.

Fotobudka dla każdego dostępna w dobrej cenie

fotobudka KatowiceMuszę przyznać, że pomysł mnie zaintrygował. Stwierdziłam, że możliwość robienia sobie zabawnych zdjęć, będzie dla moim gości idealną atrakcją. Kiedy interesowałam się kosztami, okazało się, że fotobudka Katowice jest usługą dostępną w bardzo przystępnej cenie. Zdecydowałam się więc na zamówienie sprzętu. W dniu wesela, ekipa rano przywiozła fotobudkę, w związku z czym mogłam zlecić ustawienie jej w najlepszym możliwym miejscu. Zdecydowałam się na wykonanie zdjęć testowych i muszę przyznać, że byłam naprawdę zachwycona. Jakość zdjęć była wspaniała. Sama fotobudka była wykonana w sposób bardzo estetyczny. Środek był dosyć obszerny, w związku z czym mogły zmieścić się w niej nawet cztery osoby. Dodatkowo fotobudka posiadała zasłonę, która umożliwiała gościom weselnym wygłupianie się, bez ryzyka że ktoś zobaczy w tym momencie zabawną minę, bądź niecodzienną pozę. Koleżanka miała rację i goście byli zachwyceni. Fotobudka cieszyła się bardzo dużą popularnością i sfotografować dał się praktycznie każdy. Dzięki temu mamy wspaniałe pamiątki.

Chcąc w jakiś sposób urozmaicić zabawę weselną, zdecydowałam się na wynajęcie fotobudki. Dostępny jest wynajem na jedną dobę, a ceny są bardzo przystępne, w związku z czym usługa była w moim zasięgu finansowym. Jestem bardzo zadowolona z pomysłu, tak samo jak zachwyceni byli goście weselni. Serdecznie polecam to rozwiązanie.