Profile aluminiowe

Profile aluminiowe na mojej pracy seminaryjnej

Zastanawiam się jak zostanie oceniona moja praca seminaryjna. Wziąłem na karb aluminium profile, wszelkie ich zastosowania, rozróżnienia, stopy, kształty. Sporo się tego uzbierało, jednak myślę, że powinna być oceniona pozytywnie.

Profile aluminiowe i ich dokładny opis

Profile aluminioweNajwiększy obszar moich badań zajmowały profile aluminiowe, które z tego względu, że są szalenie zróżnicowane pod względem wielu parametrów. Wyróżniłem każdy profil aluminiowy jaki znalazłem w podręcznikach, ale też wypytałem się w hurtowniach, czy o czymś mógłbym jeszcze napisać. Pisałem w zasadzie na temat bardzo szczegółowo, jestem przekonany, że wszystkie najlepiej wykonane profile aluminiowe zostały w mojej pracy właściwie opisane. Czytałem też, że mój promotor sam był autorem i projektantem, zatem jakiś profil aluminiowy jaki opisywałem należał do jego autorstwa. Nie dokopałem się jednak do informacji, który to właściwie jest. Co dalej? Oczywiście aluminium profile to też przede wszystkim kątownik aluminiowy, a tutaj to nawet porobiłem zdjęcia i dorzuciłem do almanachu, żeby trochę tę pracę rozbudować. Wiadomo, że praca bogata w przykłady wizualne, będzie ciekawsza i bardziej zapamiętana przez oceniających. Miałem akurat praktyki w biurze projektowym, a kątownik aluminiowy umieszczałem na wizualizacjach dla budowlańców. Właściciel firmy stwierdził, że mogę użyć tego w pracy, więc bez ogródek mój kątownik aluminiowy, wrzuciłem do seminaryjnej. Moja dziewczyna, która już skończyła architekturę na tej uczelni, stwierdziła, że świetnie opisałem profile aluminiowe i to powinno być pozytywnie ocenione. Może ten profil aluminiowy to będzie zaczątek do mojej pracy inżynierskiej.

Wiadomo, będzie tutaj temat nieco poszerzony, bo kątownik aluminiowy w pracy inżynierskiej, to może być tylko element. Na to jeszcze czas.