Realistyczna fototapeta młodzieżowa

Nasza córka uwielbia robić zdjęcia i ma do tego ogromny talent. Nie mówię tego tylko jako matka, ponieważ wiele razy bywała doceniana i niejeden wygrany konkurs fotograficzny ma na swoim koncie. Pomyślałam, że zrobię jej wyjątkowy prezent urodzinowy związany właśnie z fotografią.

Dobrej jakości fototapeta młodzieżowa

fototapety młodzieżowe do pokojuMój mąż jest zawodowym fotografem i kilka lat temu zaszczepił miłością do niej naszą córkę. Pomimo tego, że córka bawi się zdjęciami dopiero od kilu lat, tak muszę przyznać, że ma do tego ogromny talent ponieważ wielokrotnie wygrywała duże fotograficzne konkursy. Dlatego też, kiedy zbliżały się jej urodziny razem z mężem wpadliśmy na pomysł, aby sprawić jej nietypowy prezent, a mianowicie wywołać jej ulubione zdjęcie z którego jest bardzo dumna w formie fototapety. Kiedy szukaliśmy sklepów z fototapetami, które w swojej ofercie posiadały także możliwość zamówienia indywidualnej fototapety trafiliśmy na sklep sprzedający fototapety młodzieżowe do pokoju i wówczas naszym oczom ukazały się niesamowite i wręcz idealne fototapety do pokoju każdego nastolatka. Niektóre były przeznaczone głównie dla dziewczynek i zawierały motywy kwiatowe, lub też przedstawiały urocze kotki, inne z kolei były dla chłopców i posiadały głównie motywy piłkarskie i graffiti. Bardzo nam się spodobała jedna taka fototapeta właśnie z motywem graffiti wyglądającym niezwykle realistycznie. Pomyśleliśmy wówczas, że zamówimy fototapetę zarówno dla córki, jak i dla naszego młodszego syna.

Nasza córka wyprawiała swoje urodziny w naszym domku letniskowym, a my pod jej nieobecność nakleiliśmy fototapety zarówno u niej w pokoju, jak i u naszego syna. Przyznam, że efekt był piorunujący ponieważ obie fototapety wyglądały naprawdę niesamowicie i były dopieszczone w każdym, najmniejszym szczególe.