Usuwanie włosków laserem

Chyba każda kobieta marzy o gładkiej skórze na nogach, ponieważ wymaga tego od nich moda i ogólnie przyjęte zasady dotyczące higieny. Można taki efekt osiągnąć na wiele sposobów, które są uznawane za mniej lub bardziej skuteczne.

Ile trwa usuwanie owłosienia laserem?

laserowe usuwanie owłosienia szczecinMarzenie o gładkiej skórze jest na wyciągnięcie ręki, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać. Najwięcej kobiet korzysta z jednorazowych maszynek do golenia, które może i dają efekt aksamitnej skóry bez włosków, ale na bardzo krótko. Po zaledwie dwunastu godzinach od wykonanie zabiegu, na skórze pojawiają się nowe włoski. Lepszą metodą może się okazać wosk czy depilator elektryczny, które wyrywają włoski, zatem dają poczucie gładkości na kilkanaście dni. Jednak ich minusem jest ból, który niewątpliwie generuje ich użycie. Najskuteczniejsze będzie laserowe usuwanie owłosienia Szczecin jest miastem, gdzie zabieg ten wykonamy niemalże w każdym salonie kosmetycznym. Jest to przede wszystkim bezpieczna i bezbolesna metoda na trwałe pozbycie się owłosienia z dowolnej części ciała. Kobiety najczęściej usuwają włoski z nóg, pod pachami czy okolic bikini, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zlikwidować je także z rąk, brzucha czy pleców. Długość trwania zabiegu zależy od miejsca, które ma być poddane działaniu lasera. Najwięcej czasu zabierają nogi z uwago na powierzchnię, natomiast najszybciej pozbędziemy się owłosienia z okolic bikini. Z każdym rokiem przybywa kobiet, które skorzystały z tej metody, ponieważ jest ona trwała i skuteczna.

Obecnie już nie tylko kobiety, ale nawet mężczyźni poddają się laserowej depilacji, gdyż jako jedyna daje trwały efekt. Jednak trzeba pamiętać o konieczności wykonania serii zabiegów w tym samym miejscu, aby efekt był zadowalający i długotrwały.