wycena nieruchomości

Wycena nieruchomości to moja praca

Jestem Beata. Mieszkam w Sopocie. Mam córkę, małego pieska i jestem szczęśliwą żoną. Od trzech lat pracuję w biurze nieruchomości.

Wycena nieruchomości, mieszkań i domów

wycena nieruchomościMoja firma mieści się w Sopocie natomiast główna siedziba działa w miejscowości Warszawa. Czasem muszę tam jeździć na szkolenia czy kursy. Wyjazdy są na tydzień ale zdarzają się sporadycznie, zazwyczaj raz na trzy miesiące. Powoli zbliża się szkolenie a tematem szkolenia będzie wycena nieruchomości. Pojawiły się nowe wytyczne i nowe przepisy. Firma chce nas wyszkolić abyśmy dobrze wykonywali swoje obowiązki. Jako rzeczoznawca nieruchomości pracuję od roku. Początkowo zajmowałam się sprzedażą mieszkań, jednak w firma się rozwijała i poszukiwała rzeczoznawcy. Postanowiłam porozmawiać z przełożonym i zaproponować mu moją kandydaturą. Miałam doświadczenie w biurze nieruchomości. Często współpracowałam przy wycenie ze specjalistami z naszej firmy. Chciałam coś zmienić w swoim życiu i wiedziałam że wycena nieruchomości to była ta dziedzina, którą chciałam się zająć. Przełożony zdecydował się dać mi szansę i zainwestować w moją osobę. Wysłał mnie na kurs. Początkowo nie zarabiałam dużo bo cały czas się uczyła. Po trzech miesiącach czułam się już pewniej i realizowałam sama wyceny. Wycena mieszkania była mniej wymagająca ale musiałam wszystko posprawdzać, żeby klient nie miał w przyszłości żadnych problemów. Gdybym coś źle sprawdziła firma mogłaby mieć z tego tytułu kłopoty finansowe. Wycena domu była bardziej wymagająca. Trzeba było sprawdzić cały teren. Plany zagospodarowania okoli. Do tego potrzebny był kontakt z urzędem miasta.

Moja praca jest bardzo ciekawa i chciałabym ją wam polecić. Rzeczoznawca zarabia dużo pieniędzy i ma wyjątkowo ciekawą pracę. Dla mnie najważniejszy jest kontakt z ludźmi.

Więcej informacji na http://wycena-domu.com