wynajem busów

Wycieczka do Szwajcarii, a wynajem busów

Postanowiliśmy z mężem wyjechać do Szwajcarii. Jest to kraj, który zawsze chcieliśmy odwiedzić. Jest on podobno przepiękny i o zadziwiającej kulturze. W państwie tym jest sporo do zwiedzania i z pewnością nie będziemy się nudzić. Zaczęliśmy więc ochoczo szukać wycieczek do tego kraju.

Wynajem busów to dobre rozwiązanie!

wynajem busów

Wybór okazał się jednak nikły. Dostępne były przeloty samolotem, jednak była to opcja bardzo droga. Wyloty odbywają się tylko z Warszawy i to raz w tygodniu, opcja ta szybko upadła gdyż była mało komfortowa. Kolejnym środkiem był wynajem busów. Można wynająć sobie miejsce w autobusie i spokojnie dojechać do Szwajcarii. Wyjście to jest o wiele tańsze jednak podróż trwa bardzo długo bo aż szesnaście godzin. Wypożyczalnia samochodów proponuje także wynajem aut i podróż w taki sposób. Jednak trzeba się liczyć z koniecznością prowadzenia przez wiele godzin. Ta opcja nie wchodziła więc w grę bo bylibyśmy zbyt zmęczeni tak długą trasą. Wybraliśmy więc podróż autobusem i zaczęliśmy planować wyjazd. Wycieczka miała się odbyć za dwa tygodnie i trwać ponad tydzień. Rozpoczęliśmy więc szukanie noclegu. W Internecie znalazłam piękny pensjonat, który był położony u podnóża góry. Widok z okna był przepiękny. Pokoje były bardzo klimatyczne, jednak cena była dość wysoka. Postanowiliśmy wraz z mężem jednak pomimo tego wynająć ten pokój. Marzymy o tej wycieczce od dawna i szkoda by było sobie na niej czegoś odmawiać . Zamierzamy zwiedzić dosłownie wszystko. Nie tylko stolicę, ale także mniejsze bardziej urokliwe wioski.

Chcemy także jeździć na nartach i rowerach. Jeść dużo regionalnych potraw i cieszyć się pięknymi widokami. To z pewnością będzie bardzo udany wyjazd. Już nie możemy się go doczekać.