Zajmuję się montażem telewizji przemysłowej

 

Pracuję w firmie, która zajmuje się sprzedażą różnych systemów monitoringu i ich montażem. Zajmuję się tym już od prawie piętnastu lat, więc mam całkiem spore doświadczenie, pracowałem w różnych miejscach i z różnymi urządzeniami.

Doświadczenie z montażu telewizji przemysłowej

specjalistyczna telewizja przemysłowa ipDopiero kiedy sam zacząłem się zajmować pracą związaną z monitoringiem zorientowałem się, ile kamer nas otacza dookoła. To taki odruch związany z zawodem, bo już odruchowo wypatruję najlepszego miejsca na montaż i prowadzenie kabli i całej instalacji. Zacząłem pracę krótko po szkole, technikum elektronicznym. Najpierw jako pomocnik, dopiero potem zacząłem pracę bardziej samodzielną, kiedy już zapoznałem się z tym, jak to powinno wyglądać. Moja firma zajmuje się sprzedażą i montażem takich rzeczy jak specjalistyczna telewizja przemysłowa ip, monitoring AHD, monitoring HD-CVI, monitoring HD-TVI. Zdarzało się nam też zajmować telewizją analogową, choć ostatnio coraz rzadziej, większość naszych zleceń w ciągu ostatniego roku to monitoring AHD i telewizja przemysłowa IP. Zajmujemy się montażem, naprawami, serwisem, poszerzaniem już istniejącej sieci i tak dalej. Pracy nam nie brakuje, bo kamery monitoringu pojawiają się już absolutnie wszędzie. Kiedy zaczynałem, firma była mała, dopiero wkraczała na rynek, a teraz ma już swoje oddziały w innych miastach i całkiem sporą grupę pracowników, ponieważ inaczej nie mieliśmy szans się wyrobić ze wszystkimi zleceniami, jakie otrzymujemy. Telewizja przemysłowa jest już nie tylko na stacjach, dworcach i sklepach, ale także urzędach, szkołach, prywatnych i państwowych firmach oraz przy domach i to nie tylko tych należących do bogaczy.

Widać dzięki temu, jak bardzo zmieniło się nasze życie w ostatnich latach i nasza świadomość, że musimy zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych. Ja nie narzekam, dzięki temu mam przecież pracę.