Znalazłam sprawdzonego adwokata

Już dłuższy czas starałam się dogadać z moim byłym pracodawcom. Po bezprawnym zwolnieniu mnie zaniechał on wypłacenia należytego wynagrodzenia. Byłam bardzo zła z tego powodu. Miałam wrażenie, że wyczerpałam już wszystkie możliwości rozwiązania tej sytuacji i pozostało mi jedynie pogodzić się z tym, że zostałam oszukana. Pożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce.

Wybrałam sprawdzonego adwokata z Bochni

sprawdzeni adwokaci bochniaPodpowiedziała mi ona, że nie powinnam się poddawać. Zasugerowała, abym udała się do dobrego adwokata, który z pewnością po przeanalizowaniu mojej sytuacji, poinformuje mnie, jakie kroki prawne mogę jeszcze podjąć. Postanowiłam iść za jej dobrą radą, ponieważ i tak nie miałam już nic do stracenia, a suma pieniędzy, które mogłam odzyskać była naprawdę znaczna. Oczywiście byli mi potrzebni sprawdzeni adwokaci Bochnia to miejscowość, w której swoją siedzibę posiadała popularna i rekomendowana przez wielu klientów kancelaria adwokacka. Była ona prowadzona przez prawników z wieloletnim doświadczeniem, którzy mieli sporą wiedzę w zakresie prawa pracy. Całe szczęście udało mi się dość szybko umówić na spotkanie z adwokatem, który już przez telefon poprosił mnie o zabranie na spotkanie wszystkich dokumentów związanych z zatrudnieniem. Dobrze, że na spotkanie nie musiałam długo czekać, a honorarium tego prawnika było niezwykle niskie, przystępne.

Szybko przekonałam się, że to był prawdziwy „strzał w dziesiątkę”. Przede wszystkim dlatego, że adwokat podszedł do mojej sprawy z pełnym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Dokładnie przeanalizował on moją sytuację i podpowiedział, co jeszcze mogę zrobić. Nigdy sama nie wpadłabym na takie rozwiązanie. Tym czasem dzięki nim udało mi się uzyskać zaległe wynagrodzenie. Cieszę się, że posłuchałam przyjaciółki.