kancelaria prawna

Kancelaria prawna i jej usługi

Otworzono niedaleko mojego miejsca zamieszkania w Warszawie nową kancelarię prawną. Nie myślałam wtedy, że kiedykolwiek będzie mi ona potrzebna, ale okazało się, że jednak się przyda.

Czym zajmuje się kancelaria prawna?

kancelaria prawnaPo prostu moje życie tak się potoczyło. Ciężko jest przewidzieć, co się może zdarzyć w przyszłości, a u mnie niestety nie były to miłe wydarzenia. Przeżyłam rozwód, a później zmarł mój ukochany dziadek. Nie w głowie były mi spadki, ale dziadek zostawił po sobie obszerny testament. Posiadał być może niewiele, ale wszystko rozdał między swoich krewnych i dla mnie też coś czekało. Kancelaria prawna okazała się więc pomocna, bo powiedziano mi co i jak mam załatwić. Skorzystałam z tej zlokalizowanej blisko mojego domu i okazało się, że jest to filia krakowskiej kancelarii. Wyglądała naprawdę profesjonalnie, a prawnicy byli bardzo mili i nie patrzyli na mnie z góry, jak na kogoś, kto nic nie wie. Tego się najbardziej obawiałam. Wiem dziś, że gdybym chciała przeprowadzić zakładanie fundacji, to na pewno zgłoszę się do tego miejsca. W najbliższym czasie mam zaś takie plany. Poza tym mój kolega potrzebował pomocy, kiedy przeszło mu przez myśl zakładanie spółek i też niedawno się dowiedziałam, że pomogli mu w tej kancelarii. Nie wiem czy jest to najlepsze miejsce, ale mam z nim związane przyjemne skojarzenia, więc na pewno będę powracającym klientem.

Miło co prawda nie kojarzy mi się okres, w którym potrzebowałam prawnika, ale pomoc jego była niezbędna. Dziś żyje mi się już nieco lepiej i gorszy czas minął. Cieszę się, że można na kogoś liczyć, kiedy się ma gorsze chwile, bo przecież każdy je przeżywa.

Tekst został napisany przy pomocy: Kancelaria Jaworska – Kraków