kuchnie

Przeprowadzka do nowego miasta i nowe kuchnie

W zeszłym roku firma mojego męża zmieniła siedzibę i zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę. I tak nic nas nie trzymało na miejscu a nowe miasto oferowało szereg możliwości.

Kuchnie z Gdańska i unikalne meble

kuchniePrzeprowadzając się do Gdańska mieliśmy ze sobą tylko łóżko i dwa biurka. Cała reszta wyposażenia była wynajmowana. W nowym mieszkaniu wyposażona była tylko łazienka. W tym momencie musieliśmy przede wszystkim zadbać o kuchnie. Wiedzieliśmy o tym, że będzie z tym kłopot. Nie byliśmy finansowo przygotowani do przeprowadzki dlatego zależało nam na jak najtańszym wyposażeniu mieszkania. Meble kuchenne które oglądaliśmy w internecie były albo wyjątkowo drogie albo bardzo drogie. Jedna pani w sklepie zaproponowała nam jednak, żebyśmy udali się bezpośrednio do stolarza. Jej zdaniem porządny fachowiec będzie w stanie zrobić kuchnie dokładnie taką jaką zechcemy przy czym będzie sporo tańszy niż jakakolwiek firma. Pani doradziła nam słusznie ale w całym Gdańsku nie potrafiliśmy znaleźć żadnego samodzielnego stolarza. W internecie znaleźliśmy jedynie spis nazwisk z numerami, które w większości okazały się już nieaktualne. W końcu jednak któryś z telefonów okazał się skuteczny. Stolarz pokazał nam meble kuchenne, które zrobił do tej pory.

Większość z nich bardzo nam się podobała, ale marzyliśmy o zaprojektowaniu czegoś zupełnie sami, tak aby nasza kuchnia była zupełnie niepowtarzalna. Stolarz nam w tym pomógł i po kilku tygodniach wstawialiśmy do kuchni unikalne i bardzo piękne meble.

Ciekawa strona : kuchnie Gdańsk – kuchniemarzen.com.pl