trener osobisty

Poszukiwania trenera osobistego

Jestem Martyna i od urodzenia mieszkam w Warszawie. Postanowiłam trochę wziąć się za siebie i poprawić swoją kondycję fizyczną. Swego czasu uprawiałam dużo sportu i prawie codziennie chodziłam na siłownię.

Trener osobisty – jak znaleźć?

trener osobistyPo urodzeniu dziecka mam dużo mniej czasu i nie mogę sobie pozwolić na spędzaniu czasu w taki sposób. Uznałam, że najlepszym rozwiązaniem będzie trener personalny, z którym odbywałabym zajęcia u mnie w domu. Julka zawsze śpi między piętnastą a siedemnastą i w tym czasie mogłabym mieć trening personalny w domu. Małą bym miała na oku, więc nie musiałabym się niczym martwić. Uznałam, że poszukam osoby, która będzie mogła przeprowadzać ze mną ćwiczenia. Myślę, że na początek trzy razy w tygodniu wystarczy. W warszawie na pewno znajdzie trener osobisty, który będzie przeprowadzał ze mną ćwiczenia w moim domu. Na parterze stoi pusty pokój, w którym mąż planuje za kilka miesięcy zrobić gabinet, więc do tego czasu mogę go zagospodarować na trening personalny, który będę miała. Znalazłam kilka ciekawych ogłoszeń i było jedno, gdzie trener personalny dojeżdża do klienta i gwarantuje rezultaty. Zadzwoniłam tam. Odebrał młody mężczyzna, który pracuje jako trener osobisty i umówiliśmy się na spotkanie. Przyjechał do mnie trener personalny, który widać, że dużo pracuje i dobrze się odżywia. Wiedziałam, że dobrze wybrałam i na pewno mój trening personalny w szybkim tempie przyniesie efekty. Trener personalny przeprowadził ze mną analizę tkanki tłuszczowej i dopasował mi odpowiednią dietę oraz zestaw ćwiczeń.

Jutro zaczynam swój pierwszy trening personalny i jestem podekscytowana. Dietę wprowadzam oczywiście już teraz, żeby jak najprędzej rozpocząć pracę nad sobą. Wiem, że po ciąży uda mi się szybko odzyskać swoją poprzednią sylwetkę.

Trenera persolnego znalazłam na: http://trenerzywarszawa.pl