tabliczka znamionowa

Trwała tabliczka znamionowa na magazynie

Jestem pracownikiem sklepu, który sprzedaje chyba wszystkie możliwe produkty, jakie są dostępne na rynku. Pracuję w magazynie i odpowiadam za jego zaopatrzenie oraz funkcjonowanie.

Tabliczka znamionowa w sklepie

tabliczka znamionowaJakiś czas temu przywieźli nam tabliczki metalowe na magazyn i musiałem zorganizować miejsce na magazynie. Wszystkie tabliczki metalowe były różnych kształtów i wielkości, dlatego musiałem je odpowiednio posegregować. Przyjechały też tabliczki grawerowane, ale przywiózł je kurier, ponieważ są małe. Na tabliczki grawerowane bez problemu znalazłem miejsce na półkach w magazynie. Kiedy już miałem wszystko gotowe zadzwonił do mnie szef, żeby pilnie przyszedł do jego biura. Nie miałem pojęcia co się dzieje i od razu pobiegłem na górę. Szef poinformował mnie, że zamówił tabliczki znamionowe, które są dobrej jakości. Powiedział, że tabliczki znamionowe mają zostać dostarczone w dniu jutrzejszym. Poprosił abym sprawdził, czy każda tabliczka znamionowa jest prawidłowo wykonana. Dopiero jeżeli wszystko będzie w porządku mogę przyjąć cały towar na magazyn. Szef dokładnie mi wyjaśnił jak powinna wyglądać tabliczka znamionowa, którą zamówił oraz dał instrukcję jak postępować. Następnego dnia czekałem zniecierpliwiony na kuriera, który spóźnił się piętnaście minut. Wiedziałem, że są korki w mieście, więc przemilczałem jego spóźnienie. Kiedy wypakował wszystkie tabliczki znamionowe zabrałem się za ich sprawdzanie. Kurier był lekko niecierpliwy, ale szybko poradziłem sobie z tematem. Każda przeze mnie sprawdzona trwała tabliczka znamionowa trafiła na magazyn.

Ich wykonanie było doskonałe i potwierdziłem to od razu szefowi, który był bardzo zadowolony. Kurierowi podpisałem protokół odbioru i odjechał. Ja zabrałem się za swoje obowiązki i czekałem na kolejną dostawę.