naprawa komputerów

Znajomy i jego naprawa tabletów

Wielu z nas ma licznych znajomych. Jedni są nam znacznie bliżsi niż inni, nazywamy ich wtedy przyjaciółmi. Ja osobiście mam aż trzy przyjaciółki, z którymi znam się od podstawówki i przez całe życie razem szłyśmy krok w krok, zawsze się wspierałyśmy i pomagałyśmy sobie w trudnych sytuacjach.

Mój nowy znajomy zajmuje się naprawą laptopów

naprawa komputerów

Ale oprócz moich trzech przyjaciółek to mam także licznych znajomych, z którymi jak wiadomo rzadziej rozmawiam niż z moimi przyjaciółkami. Są to raczej takie ogólne rozmowy o niczym. Ostatnio poznałam nowego znajomego, który jest z wykształcenia informatykiem, ale nie pracuje jako typowy informatyk, czyli nie programuje i tak dalej. Ale zajmuje się nieco innymi sprawami, ale jak najbardziej związanymi z elektroniką oraz komputerami. Otworzył on własną działalność gospodarczą, polegającą na naprawie sprzętu komputerowego. Profesjonalna naprawa tabletów nie wchodzi w jego zakres obowiązków, z uwagi, że on nie lubi babrać się w małym sprzęcie, woli ten duży to znaczy komputery, laptopy, drukarki, skanery i wiele innych z tej dziedziny. Tak więc naprawa komputerów to jest jego główna specjalność. Łódź jest miejscem jego siedziby, to dobrze gdyż ja też mieszkam w Łodzi i dobrze mieć znajomego, który zna się na wszelkich naprawach komputerów.

Na przyszłość będę wiedziała do kogo mam się zwrócić o pomoc, a jak wiadomo znajomi zawsze dostają jakąś zniżkę lub coś innego. A nawet jeśli nie to mam pewność, że znajomy bardziej się przyłoży do naprawy mojego komputera niż do naprawy innego komputera, kogoś innego.