najlepsze zapachy do sauny

Zapachy do sauny obiektem sprzedaży

Po ukończeniu swojej szkoły stwierdziłem, że czas na pierwszą pracę. Tak naprawdę nie miałem w niczym konkretnego doświadczenia. Jednak znalazłem ofertę firmy, która szukała przedstawicieli handlowych.

Moja nowa praca – sprzedaje zapachy do sauny

najlepsze zapachy do saunyStwierdziłem, że nie mam nic do stracenia i wysłałem swoje dokumenty. Po kilku dniach zadzwoniono do mnie i zostałem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną. Bardzo się stresowałem, ponieważ to było dla mnie wielkie wyzwanie. Na miejscu dowiedziałem się, oni sprzedają głównie takie rzeczy jak chemia basenowa. Stwierdziłem, że dobrze się w tym orientuję, ponieważ w przeszłości pracowałem w hotelu i cioci i ona kazała mi wymieniać najlepsze zapachy do sauny oraz innego różnego rzeczy. Wtedy wiedziałem, że żaden chlor do basenu nie będzie mi w niczym przeszkodą. Ostatecznie na pierwszym dniu próbnym powiedziano mi jak mam wykonywać różnego rodzaju telefony i czekało mnie szkolenie. Okazało się, że taka praca bardzo mi odpowiada i szybko wykonuję różnego rodzaju postępy. Chlor w tabletkach nie był dla mnie trudnym obiektem sprzedaży, ponieważ doskonale wiedziałem czego oczekują ode mnie klienci. Przecież ktoś kto ma basenik ogrodowy chce zazwyczaj pozbyć się glonów oraz bakterii. Na szczęście oferowane przez nas tabletki multifukncyjne do basenu były skuteczne i wiedziałem co polecam. Częste szkolenia oraz innego rodzaju takie rzeczy sprawiały, że szybko uczyłem się nowych technik. Szybko zorientowałem się, że gdy chcę sprzedać elementy aby uzdatnianie wody basenowej było skuteczne muszę zachować wysoką kulturę osobistą.

Taki szacunek do potencjalnego klienta był nie zwykle ważny w moim zawodzie, a ja wiedziałem jak mam to wykorzystać. Już w pierwszym miesiącu podpisałem bardzo liczne umowy.